Дядо Коледа при малките учениците

На 22.12.2016 г. в СУ „Св.св.Кирил и Методий", в сградата на начален етап, се проведе коледно тържество. Очакван и обичан гост на тържеството бе Дядо Коледа със своята Снежанка и група Коледари. По традиция присъства на празничната програма, подготвена с много любов от учениците от І "а" клас по проект "Твоят час" с ръководител г-жа Милева, от учениците от ІІ "б" клас с ръководител г-жа Найденова и от учениците от ІІІ и ІV клас с ръководител г-жа Парпулева, подготвяни по същия проект.  Беше подготвена и изложба на коледна тематика, отново по проект "Твоят час" с ръководител г-жа Манева. Малките ученици с много ентусиазъм и артистичност пяха на английски език, рецитираха  и влизаха в роли като истински артисти и показаха много умения. Създаде се ведро и празнично настроение. Всички изпълнения бяха мили, вълнуващи, смешни и същевременно забавни и запомнящи се. В края на тържеството директорът на училището г-жа Кирякова връчи наградите на победителите от конкурса "Най-добре украсена класна стая", в който победители са І "б" клас на І-во място, І "в" клас на ІІ-ро място и І "а" клас на ІІІ-то място, но всички класове получиха утешителни награди. А Дядо Коледа раздаде на децата лакомства на всички деца.

Благодарим на всички дарители, които направиха празника още по-вълнуващ и им пожелаваме от сърце здраве, благоденствие и много успехи през новата 2017 година.

Весела Коледа и щастлива Нова година!