Професионален празник на ГПУ

По повод професионалния празник на Гранично Полицейско Управление  - 22 декември и Ден на отворени врати, служителите на гранична полиция днес направиха демонстрация със служебни кучета колко добре са обучени да залавят нарушители и показаха оръжия и други помощни средства при охрана и наблюдение на държавната граница пред малките ученици от 1, 2, 3 и 4 класове на СУ "Св. св. Кирил и Методий" - гр. Рудозем. Малчуганите се заинтригуваха от оръжията и помощните средства, с които работят служителите и се радваха на уменията на кучето и бързите му реакции при команди и при залавяне на нарушител. Много от тях си пожелаха като пораснат да станат гранични полицаи.

Благодарим на служителите на гранична полиция за интересната демонстрация и доставената радост на децата и им пожелаваме Весела Коледа и Щастлива и спорна нова 2017 година!