Изпращане на абитуриенти - 24 май 2023 година

Навръх празника на българската писменост и култура - 24 май, по традиция абитуриентите на Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ - Рудозем отпразнуваха своя бал.

Събитието започна в 16 часа  в двора на училището. По червения килим преминаха всички абитуриенти, тържествено посрещнати от ученическия гвардейски отряд и аплодирани от събралите се родители, близки, преподаватели и съученици.

Директорът на училището - г-жа Сийка Кирякова връчи „свитъци“ на всички завършващи. Младежите се сбогуваха със своите учители, снимаха се с близки и приятели. След това направиха традиционната обиколка на града и спряха на централния площад, където бяха посрещнати от кмета на община Рудозем.

Целият колектив на Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ - Рудозем поздравява абитуриентите от Випуск 2023 г. На добър час! Бъдете активни, дерзайте, покорявайте върхове и не забравяйте, че бъдещето е във Вашите ръце!