Международен конкурс за детска рисунка „С очите си видях бедата“

За поредна година Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ гр. Рудозем взе участие в общинския етап на Международен конкурс за детска рисунка „С очите си видях бедата“ . В творческата надпревара взеха участие 6 ученици, които се представиха достойно и за пореден път ни дадоха повод за гордост.

Учениците успяха да пресъздадат със средствата на изобразителното изкуство познанията си за бедствията  в световен мащаб и начините за поведение при тях.

За участие в областния етап на конкурса с рисунките си се класираха четирима наши ученици, както и бяха раздадени поощрителни награди на всички взели участие в конкурса:

Втора възрастова  група – от 11 до 13 години

•Радослав Русков – V а клас

•Енисе Берберова – V а клас

•Магдалена Славчева – V б клас

•Виктория  Башева – VI а клас

Поощрителни награди:

•Наталия Раева – V а клас

•Рая Сиракова  – V б клас

Награждаването се проведе на 16.04.2024 г. от 14.30 ч. в Общинска администрация град Рудозем.

Пожелаваме на финалистите успех и в областния етап на състезанието!