„Pearson Competition“ - 2024 година

Ученици от Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“,гр. Рудозем взеха участие за поредна година в  Единадесетото национално състезание по английски език „PEARSON COMPETITION”. Във вътрешноучилищният кръг на състезанието се явиха ученици от 8 „в“, 9 „б“, 9 „в“ и 11 „б“ класове, които се справиха много добре и получиха Сертификати за определеното ниво. Четирима от учениците с най-висок резултат, Васил Данаилов от 8 „в“ клас, Яница Трендафилова от 8 „в“ клас, Кристина Шейкова от 9 „в“ клас и Янис Хомков от 11 „б“ клас се класираха  и бяха допуснати до Националния кръг, който ще се проведе на 23.03.2024 година. Поздравления за труда на всички участници, представили училището достойно. Пожелаваме им успех!